У Дрогобицькій РДА озвучили дані щодо вакцинації медиків та педагогів району

З початку вакцинаційної кампанії майже 80% педагогів і 60% медиків Дрогобицького району успішно прищепились від коронавірусу. Решта чекають щеплення.
Про це повідомляють в управлінні гуманітарної політики Дрогобицької РДА.
Так, у Меденицькій ТГ вакциновано вже 75,6% працівників освіти, у Бориславській ТГ — 87%, у Трускавецькій — 87,9%, у Дрогобицькій ТГ — 74,5% та у Східницькій ТГ — 85%.
Щодо вакцинації працівників охорони здоров’я, то у Меденицькій ТГ прищеплено 70,28%, Бориславській ТГ — 84,99%, Трускавецькій ТГ — 99,49%, у Дрогобицькій ТГ — 39,5%, у Східницькій ТГ — 70%.
Також в управлінні гуманітарної політики додають, що за останній тиждень статистика вакцинації зростає. Тих, хто приходять у пункти щеплень отримати дозу вакцини від коронавірусу, більшає.