У Дрогобичі вшанують пам’ять воїнів, які загинули в Афганській війні

У четвер, 15 лютого, виповнюється 35-та річниця виведення військ з Афганістану.
Саме цього дня у Дрогобичі відбудеться панахида, під час якої вшанують учасників бойових дій, які загинули на війні в Афганістані у 1979-1989 роках.
Коли? — 15 лютого, 12:00
Де? — біля пам’ятника воїнам-афганцям, вул. Т. Шевченка, 21
Традиційно, панахида відбудеться біля пам’ятника дрогобицьким воїнам-інтернаціоналістам на вулиці Тараса Шевченка.
Фото: з мережі Інтернет