У Дрогобичі відкрили дитячу точку «Спільно. ЮНІСЕФ»

У Дрогобичі відкрили дитячу точку «Спільно. ЮНІСЕФ»

На Дрогобиччині запрацював дитячий розважальний центр «Спільно. ЮНІСЕФ».

Його відкрили у Дрогобичі на базі Центру культури та мистецтв «Каменяр» за адресою вул. 22 січня, 28.

Це простір, у якому проводять розважальні ігри, майстер-класи, спортивні та танцювальні заняття для дітей до 18 років. У просторі почергово працюють декілька адміністраторів. Щодня вони готують програми занять з дітьми, орієнтуючись на вік дитини. 

Також тут надають психологічну допомогу, консультують медики, соціальні працівники, проводять групові заняття з соціальними педагогами, волонтерами.

Начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк разом з головою районної ради Андрієм Шевкеничем подякували організації ЮНІСЕФ за черговий внесок у розвиток громади.

«Це вже не перша наша така співпраця з  ЮНІСЕФ. Попередньо ця організація вже надавала нам подарункові дитячі набори, які ми розприділили для дітей соціальних категорій та ВПО.

Діти є найбільш вразливими перед обличчям війни. Тому спрямовуємо свої зусилля на їх комплексну підтримку, щоб захистити та забезпечити розвиток. Також дякую ЮНІСЕФ підтримку наймолодших наших мешканців та відкриття першої у нашому районі дитячої точки «Спільно. ЮНІСЕФ», — зазначив Степан Кулиняк.

Загалом у ЮНІСЕФ зараз більше130 таких точок по всій Україні. Усі заняття на локації безкоштовні, а матеріали для майстер-класів надаються. Батьки можуть привести сюди дитину, але не залишати без особистого нагляду на тривалий час.

Дитячий центр «Спільно. ЮНІСЕФ» у Дрогобичі має свій Telegram-канал, де публікуватимуть інформацію про різні заходи, які тут відбуватимуться: t.me/spilno_unicef_drohobych. Розважальна локація працюватиме щодня з 9:00 до 18:00.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
12:34