У Дрогобичі офіційно запрацював новозбудований Центр «ДІЯ»

У Дрогобичі офіційно запрацював новозбудований Центр «ДІЯ»

У Дрогобичі завершили будівництво наймасштабнішого тут державного об’єкту, мабуть, за всю історію Незалежності України. Це Дія Центр «Документ-Сервіс Дрогобич», який розташований у центральній частині міста — на вулиці Бориславській. Вже сьогодні, 5 січня, сучасний «Центр.Дія» — офіційно запрацював.

Будівництво об’єкту розпочали у 2018 році. Так, упродовж трьох років, 2018-2020, підрядна організація провела земляні роботи, залила фундамент, вимурувала стіни першого поверху та провела його перекриття, підвели мережі каналізування.

Торік перекрили другий поверх, улаштували покрівлю, встановили віконні блоки та алюмінієві вітражі, змонтували ліфти, завершили внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи, улаштували інженерні мережі (вентиляцію, водопостачання та водовідведення, електропостачання), серверну, провели роботи з благоустрою території.

Загальна вартість проєкту – понад 33 млн грн, з них: більш як 10 млн грн – кошти державної субвенції, 11 млн 438 тис грн — ДФРР, 3,3 млн грн – обласний бюджет, 8 млн 197 тис грн – кошти місцевого бюджету. Збудували його у межах програми Президента «Велике будівництво».

Новий «Дія.Центр» відповідає стандартам «Прозорого офісу». Це двоповерхова будівля, де на першому поверсі серед приміщень — рецепція та зал очікування з дитячою кімнатою, зал обслуговування абонентів (фронт-офіс), у якому надаватимуть адміністративні послуги. Тут облаштована система електронної черги, а також Центр відповідає всім вимогам інклюзивності.

Участь у відкритті ЦНАПу взяли голова Львівської ОДА Максим Козицький, перший заступник Андрій Годик та голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк. Окрім цього, серед гостей – Народний депутат України від Дрогобиччини Орест Саламаха та депутати різних рівнів.

«Центр Дія у Дрогобичі – вже третій, який ми збудували, а також відкрили за грудень на Львівщині. Перші два у Бориславі та Городку. Але цей є найбільший і реалізація такого амбітного проєкту стала можливою в межах програми Президента «Велике будівництво». Нашим першим завданням є максимально наблизити всі можливі адміністративні послуги до кожної людини в громаді. А також опція «Дія.Центру» означає, що ці послуги не просто можна буде отримати близько. Їх можна буде отримати швидко і максимально багато. Головна новація «Дія.Центрів» саме в тому, що тут можна в одному місці отримати дуже багато різних послуг від держави та громади», — зазначив під час відкриття Максим Козицький.

У Дія Центрі працюватимуть понад 30 людей. Працівники ЦНАПу надаватимуть мешканцям 410 адміністративних послуг.

«Робота таких центрів – це безумовно крок вперед і ще раз свідчить про те, що все, що не робиться – робиться для людей, в центрі всього є людина.

А також дуже приємно, що з трьох відкритих «Дія.Центрів» на Львівщині – два на Дрогобиччині. Нещодавно один, хоч менш масштабний — відкрили у Бориславі», — прокоментував голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк.

Серед послуг, які надаватимуть у Дрогобицькому «Дія.Центрі»: реєстрація місця проживання, речових прав на нерухоме майно, реєстрація бізнесу, послуги у сфері земельних відносин та архітектурно-будівельної діяльності, а також соціальні послуги. Окрім цього — послуги комунальних підприємств, такі, як послуги водоканалу, тепломереж, угоди по вивозу сміття та оплати послуги КПЖЕО.

 

20:52
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.