У День пам’яті та примирення на Дрогобиччині молилися за жертв Другої світової війни

У День пам’яті та примирення на Дрогобиччині молилися за жертв Другої світової війни

Сьогодні, 8 травня, в День пам’яті та примирення Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни 1939-1945 років. У цій війні двох тогочасних тоталітарних режимів загинуло 8 мільйонів українців: 3 тисячі — військових та 5 тисяч — цивільного населення. Всього віддали своє життя до 85 мільйонів людей з різних країн світу.  

У День пам‘яті та примирення або, як пропонує перейменувати Президент України Володимир Зеленський, День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – у Дрогобичі біля Стіни плачу (місце страти мирних громадян німецько-фашистськими загарбниками, вул. Ковальська) відбулась загальноміська молитва за усіх, чиї життя забрала війна. До участі долучилися дрогобичани, представники влади, релігійних конфесій міста та громадськість.

«З цього кривавого уроку 78-річної давності не всі усвідомили, що найбільшою цінністю є людське життя. Українці чують фразу «Ніколи знову» сьогодні вже зовсім інакше. Ударними хвилями вибухів, пострілів, падіння ракет, криками та слізьми.

Нині, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. Наша боротьба триває щоденно від 2014 року, і ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Для нас це війна першочергово за свободу проти імперських амбіцій підступного агресивного сусіда-злочинця», — зазначив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк. 

На завершення заходу присутні поклали лампадки до меморіалу пам’яті та спільно виконали молитву «Боже великий, єдиний, нам Україну храни».

Вічна пам'ять усім загиблим під час Другої світової війни!

Пам’ятаємо кожного Захисника сьогодення, які у ще кривавішій війні б’ються проти нового тоталітарного режиму — рашизму! Наш шлях — перемога!

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
14:35