Тиловий Дрогобицький та фронтовий Краматорський райони підписали Меморандум про співпрацю та взаємодопомогу

Тиловий Дрогобицький та фронтовий Краматорський райони підписали Меморандум про співпрацю та взаємодопомогу

Впродовж минулих вихідних начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк з візитом перебував на Донеччині. В межах візиту Степан Кулиняк зустрівся з колегою — начальником Краматорської районної військової адміністрації Андрієм Панковим.

Так, сторони підписали Меморандум про співпрацю та взаємодопомогу між районами Донеччини та Львівщини.

«У часі повномасштабної війни співпраця між нашими районами дозволить посилити надання допомоги військовим формуванням з Львівщини, які діють на території Краматорського району Донецької області.

Ми зі свого боку гарантуємо повну підтримку цивільного населення Краматорського району, яке постраждало від збройної агресії російської федерації, та мешкають чи мешкатимуть на території Дрогобицького району», — зазначив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк. 

Окрім цього, Дрогобицька РВА спільно з ГО «Спілка безпеки управління «Антикорупція» та Blau-Gelbes Kreuz передали для Краматорщини гуманітарну допомогу: 3 генератори, інструменти, медикаменти, засоби особистої гігієни, продукти харчування, одяг тощо.

Також начальник Дрогобицької РВА разом з міським головою Лимана, яке ЗСУ зараз деокуповують, Олександром Журавльовим та начальником військової адміністрації міста Святогірськ Володимиром Рибалкіним обговорили можливості та інструменти допомоги безпосередньо цим містам. Відвідали багатостраждальний Слов’янськ.

«Незважаючи на те, що наші райони територіально розташовані у різних частинах України, у нас одна мета — здобути переможний мир та повернути кожного українця у свою рідну домівку. Документально засвідчений договір про співпрацю є лише ще одним підтверджуючим фактом, що Схід і Захід — разом, а Україна — єдина, яку після перемоги відбудуємо», — підсумував Степан Кулиняк.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
13:11
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.