​Дрогобицька РДА підписала Меморандум з ГО «Добро.Дій»

​Дрогобицька РДА підписала Меморандум з ГО «Добро.Дій»

Дрогобицька районна державна адміністрація та громадська організація «Добро.Дій» підписали Меморандум про співпрацю. Документ покликаний впроваджувати загальнодержавні екологічні ініціативи у сфері охорони навколишнього середовища.

Спільна робота буде спрямована на привернення уваги до проблем екології, відновлення екосистеми країни та формування позитивного іміджу України у світі через колективну історію успіху українців.

Громадська організація «Добро.Дій» є відомою на Львівщині своїми еко-проєктами. Згуртувавши бізнес, владу та громаду, вже десять років поспіль «Добро.Дій» двічі на рік висаджує на Львівщині дерева у межах глобальної ініціативи «Озеленення планети». Саме дерева поглинають шкідливий вуглець, з яким бореться вся планета.

Дрогобицьку районну державну адміністрацію представляв голова райдержадміністрації Степан Кулиняк.

«Білл Гейтс у своїй книзі «Як уникнути кліматичної катастрофи: рішення, які в нас є, і прориви, які нам потрібні», яка вийшла у лютому цього року і одразу потрапила до п'ятірки бестселерів на Amazon, Гейтс пише, що існування людства опиниться під загрозою через неминучі проблеми з продовольством, чистотою повітря і нестачею води. 51 мільярд тонн парникових газів щорічно потрапляють в атмосферу. Тому боротьба із зміною клімату буде «найважчим, що коли-небудь робило людство».

Тепер спільно з ГО «Добро.Дій» співпрацюватимемо щодо впровадження загальнодержавної екологічної ініціативи з висадки дерев та охорони навколишнього середовища. Ніхто з нас не повинен залишатися осторонь цієї проблеми, бо якщо сьогодні ще не кожен розуміє її значущість, то вже зовсім скоро вона може прийти зненацька – коли ми знову будемо не готові», — зазначив Степан Кулиняк.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
14:46
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.