Турбота про дітей: У Рихтичах фахівці Дрогобицької РДА разом із надзвичайниками провели профілактичні заходи

Турбота про дітей: У Рихтичах фахівці Дрогобицької РДА разом із надзвичайниками провели профілактичні заходи

У Дрогобицькому районі продовжується інформаційно-просвітницька робота для попередження виникнення надзвичайних ситуацій у сім'ях одиноких громадян, багатодітних, малозабезпечених сімей, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

 

Про це повідомляють у службі у справах дітей Дрогобицької РДА.

 

Так, з цією метою минулого тижня фахівці служби у справах дітей спільно з надзвичайниками Дрогобицького РВ ГУДСНСУ у Львівській області відвідали село Рихтичі Дрогобицької громади.

 

Також у межах відзначення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», фахівці служби у справах дітей Дрогобицької РДА провели індивідуально-профілактичні бесіди з батьками дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та попередили про відповідальність за вчинення насильства у сім’ї.

 

 

Щодо продажу неповнолітнім тютюнових виробів та алкогольних напоїв, то комісією  відвідано торгові точки у селі Рихтичі та застережено працівників про недопущення таких дій. Зокрема, це мотивовано профілактикою вчинення дітьми злочинів, правопорушень, популяризацією здорового способу життя та захисту прав дітей.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
15:33
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.