​Prozorro: У Дрогобицькій РДА для представників територіальних громад провели семінар

​Prozorro: У Дрогобицькій РДА для представників територіальних громад провели семінар

У середу, 8 вересня, у Дрогобицькій районній державній адміністрації відбувся навчальний семінар щодо здійснення публічних закупівель в електронній системі Prozorro. Учасниками семінару стали уповноважені представники територіальних громад Дрогобицького району.

Спікерами семінару виступили фахівці Департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації та провідні експерти Центру громадського моніторингу та досліджень.

У межах семінару розглянули питання ефективної організації закупівель та роботи з тендерною документацією. Обговорили найтиповіші помилки, які здійснюють замовники, дискримінаційні вимоги до учасників торгів та відповідальність замовників за порушення під час проведення процедур закупівель.

Окрім цього, фахівці торкнулися перехідних положень Закону «Про публічні закупівлі». Відповідно до Закону, замовники у системі «Prozorro» можуть утворювати тендерні комітети лише до 1 січня 2022 року. Поступово тендерні комітети мають бути замінені уповноваженими особами.

Захід відбувся у межах серій навчальних семінарів для допомоги всім територіальним громадам Львівщини та завдяки співпраці департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації та ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень».

Зазначимо, щосереди о 16:00 у режимі відеоконференції можна отримати консультації щодо роботи у системі публічних закупівель «Prozorro». Для цього необхідно долучитись до Zoom-конференції за посиланням:

https://us05web.zoom.us/j/7254108999?pwd=dm15bHBNRUpiTk5DbGZmYlFWZlJiZz09

13:33
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.