Три авто перемоги для ЗСУ: Дрогобиччина продовжує підтримувати армію

Дрогобиччина продовжує акумулювати всі ресурси, щоби допомогти нашій армії.

Вчора, 16 січня, ще три автомобілі для наших незламних захисників, Дрогобицька РВА спільно із БФ «Коло» передали в межах ініціативи Максима Козицького #1000автомобілівсвободи.

Зокрема, як зазначив голова Дрогобицької РВА — Степан Кулиняк, одну з авто марки BMW на потреби підрозділу, який тимчасово очолює наш земляк, діючий начальник Дрогобицького районного відділу поліції — Василь Петрик виконуючи бойові завдання у зоні бойових дій, хоробро захищаючи наші території. До купівлю цього авто долучився дрогобичанин, активний волонтер Ярослав Стецькович.

Ще одне авто служитиме для потреб наших військових ЗСУ, а карета «швидкої» для допомоги для медиків та волонтерів,  котрі рятують життя мирним мешканцям прифронтових міст.

“Робимо все можливе у наших тилових містах, щоби згуртуватись. А отже перемогти та довести ворогу й усьому світові, що українці — це нація незалежних, вільних та переможних”, — сказав Степан кулиняк під час передачі авто.