«Ліс перемоги»: на Дрогобиччині висаджуватимуть дерева задля перемоги у війні

На Дрогобиччині проведуть масову акцію з висадки дерев під назвою «Ліс перемоги». До ініціативи можуть долучитись усі охочі – мешканці району та внутрішньо переміщені особи, відтак це зможе об’єднати усіх громадян від Сходу до Заходу та вкотре довести, що Україна – єдина!

Акція відбудеться вже завтра, 16 квітня, а у її межах планують висадити тисячі нових дерев.  Організаторами акції «Ліс перемоги» на Львівщині — є Львівська обласна військова адміністрація, Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства та ГО «Добро. Дій». Загалом ініціатива «Ліс перемоги» відбувається у межах президентської програми «Зелена країна».

Для проведення переможної акції у Дрогобицькому районі Дрогобицький лісгосп передбачив відповідні ділянки. Так, цьогоріч дерева висаджуватимуть на території Раневицького лісництва, що у Меденицькій громаді, а також поблизу Борислава.

Старт акції: субота, 16 квітня, о 10:00.

Бажаєте долучитись – телефонуйте: 068-764-68-29 (головний лісничий ДП «Дрогобицьке ЛГ» Олег Штереляк).