Трускавець приймає Перший Чемпіонат Європи з бойового хортингу

Трускавець приймає Перший Чемпіонат Європи з бойового хортингу

Хортинг – це сучасне бойове мистецтво, котре ще не так давно було сформоване в Україні, але вже зуміло завоювати увагу багатьох прихильників цього виду спорту. Засновники єдиноборства пояснюють, що слово «хортинг» походить від назви острова Хортиця, де й розташовувалася Запорозька Січ.

Цими вихідними у Трускавці відбувся Перший Чемпіонат Європи з бойового хортингу.

У змаганнях взяли участь хлопці та дівчата (6–7 років), молодші юнаки та дівчата (8–9 років), старші юнаки і дівчата (12–13 років), кадети й кадетки (14–15 років), юніори і юніорки (16–17 років), а також дорослі чоловіки та жінки у категоріях «Рукопашна сутичка», «Борцівська сутичка», «Форма», «Самозахист». Одним із завдань спортивних змагань є популяризація бойового хортингу в Україні та за кордоном, розвиток спортивно-методичних зв’язків між організаціями нашого регіону та країни загалом.

Привітав учасників змагань та всю спортивну спільноту бойового хортингу з успішним початком Першого Чемпіонату Європи у Трускавці голова Дрогобицької районної державної адміністрації Степан Кулиняк.

«Те, що організатори вирішили проводити Чемпіонат Європи саме у нашому Трускавці — це надзвичайно великий успіх. Бо і спорт тут розвиватиметься і ще промоція регіону неабияка. Популяризація здорового способу життя та розвиток спорту Дрогобиччини — це велика справа, яку робимо разом»,– сказав очільник Дрогобицької РДА під час офіційного відкриття  Першого Чемпіонату Європи.

Окрім цього, Степан Кулиняк подякував усім, хто долучився до організації Чемпіонату. 

Філософією бойового хортингу є передусім моральна готовність та фізична підготовка до будь-яких падінь, ударів та складних життєвих ситуацій.

Нагадаємо, 21 серпня 2009 року, Міністерство молоді та спорту України, офіційно визнало хортинг як вид спорту.

18:15
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.