У вересні на Дрогобиччині відбудуться два Чемпіонати України з ралі

У вересні на Дрогобиччині відбудуться два Чемпіонати України з ралі

Фото ілюстративне

Вже у першій половині вересня Дрогобиччина прийматиме дві грандіозні події всеукраїнського рівня. Так, 5 вересня відбудеться 7 етап Чемпіонату України з гірських гонок. 11-12 вересня – 5 етап Чемпіонату України з класичного ралі.

З цього приводу у середу, 28 липня, у Львівській обласній державній адміністрації під головуванням заступника голови Львівської ОДА Івана Собка відбулася робоча нарада щодо координації організаційних процесів з проведення Чемпіонатів. Дрогобиччину на нараді представляв заступник голови Дрогобицької РДА Тарас Матолич.

«Проведення таких заходів – це перш за все велика відповідальність за безпеку учасників та всіх, хто до цього причетний. Тому першочерговими питаннями є обов’язкова присутність на місці карет швидкої допомоги, обов’язкове забезпечення стюартів, інформування служби надзвичайних ситуацій про проведення змагань, поліція повинна забезпечити перекриття руху автомобільного транспорту, відповідно до затверджених схем маршрутів і проводити посилене патрулювання та дотримання громадського порядку у місцях проведення змагань. Окрім цього, необхідно змінити маршрут курсування рейсових автобусів із врахуванням перекриття доріг загального користування», — прокоментував заступник голови Дрогобицької РДА Тарас Матолич.

За словами заступника голови Дрогобицької РДА, під час наради, участь у якій також взяли керівництво відповідних підрозділів області, вдалося повністю скоординувати роботу у цих напрямах.

7 етап Чемпіонату України з гірських гонок, який цьогоріч відбудеться 5 вересня, проводять з 1997 року на гірських трасах Львівської, Закарпатської та Івано-Франківської областей. Захід традиційно присвячений Дню міста Борислава та Дню Нафтовика. Очікується участь понад 30 екіпажів з дев'яти областей України. Змагання складається з двох вільних тренувань, двох кваліфікаційних та трьох залікових підйомів по дорозі загального користування Східниця — Урич.

Урочисте закриття змагань та нагородження переможців відбудеться у смт Східниця.

У змаганнях з класичного ралі, які відбудуться 11-12 вересня, очікується участь понад 30 спортивних екіпажів з 12 областей України, а також пілоти з Литви, Латвії та Польщі.

Урочисте відкриття змагань відбудеться 11 вересня на площі Незалежності у Бориславі.

12 вересня відбуватимуться швидкісні заїзди між населеними пунктами по дорогах загального користування: Доброгостів — Орів, Орів — Східниця, Перепростиня – Новий Кропивник, Поміжброди — Ямельниця. Дистанція ралі складається з 98 км спеціальних ділянок. Загальна протяжність ралі 290 км.

Завершиться Чемпіонат урочистою церемонією нагородження переможців та призерів на центральній площі Борислава.

Організатором змагань виступають Галицький автомобільний клуб спільно з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади в регіоні.

12:36
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.