На Дрогобиччині відзначили та привітали працівників енергосистеми України

Українські енергетики — це ті, завдяки кому українське суспільство має можливість нормально функціонувати в умовах повномасштабної війни, а їхня професія сьогодні одна з найголовніших для українського суспільства.
Напередодні та з нагоди професійного свята, українських енергетиків привітав начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк разом з головою Дрогобицької районної ради Андрієм Шевкеничем. Крім привітань, очільник району нагородив Почесними грамотами начальника Львівської ОВА Максима Козицького, грамотами Дрогобицької РВА та Дрогобицької районної ради кращих працівників ПрАТ «Львівобленерго» Дрогобицький РЕМ, подякувавши за їхню безперервну роботу у складних умовах війни.
“У той час, коли загарбники атакують енергосистему Україну, завдаючи їй значних руйнувань, енергетики продовжують свою роботу для того, щоб критична інфраструктура та люди не поринули у повний блекаут. Вірю, що після перемоги наш український енергетичний сектор ми відбудуємо разом та зробимо ще сучасним та стійкішим до випробувань”, — підсумував начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.




