Степан Кулиняк привітав ліцеїстів та педагогів Дрогобицького наукового ліцею з освітніми здобутками

Степан Кулиняк привітав ліцеїстів та педагогів Дрогобицького наукового ліцею з освітніми здобутками

У четвер, 25 квітня, у КЗ ЛОР «Обласний науковий ліцей» відбувся День науки. У межах урочистої академії відзначили ліцеїстів-переможців олімпіад, турнірів, конкурсів. Так учням публічно висловили слова вдячності за те, що вони, вчаться, здобувають нові знання на благо розвитку нашої країни.

Серед почесних гостей урочистої академії Олег Паска — директор департаменту освіти та науки Львівської обласної військової адміністрації, Степан Кулиняк — начальник Дрогобицької районної військової адміністрації, Андрій Шевкенич — голова Дрогобицької районної ради, Ірина Сислюк — начальник відділу дошкільної, загальної, середньої освіти та позашкільної роботи департаменту освіти і науки Львівської ОВА, Віктор Шаповал — провідний спеціаліст відділу технічного нагляду і комп'ютерного забезпечення департаменту освіти і науки ЛОВА, Іванна Бородчук — директор Львівської обласної малої академії наук, Віктор Кусий — перший заступник начальника управління майном комунальної власності Львівської обласної ради, Петро Сушко — керівник відділу молоді, спорту та охорони здоров'я Дрогобицької РВА, Надія Козар — керівник управління гуманітарної політики Дрогобицької РВА, Ігор Столярчук — декан факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій ДДПУ ім. І.Франка, Роман Корж — проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Національного університету «Львівська політехніка», Валерій Вовк — директор КЗ ЛОР «Підбузький мистецький ліцей» ім. Е. Миська, Ігор Стецкевич — директор Стебницького професійного ліцею, Юрій Хомош — директор Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу, Богдан Звір — директор Дрогобицького механіко-технологічного фахового коледжу, Яцинич Оксана — завідувач денного відділення Дрогобицького механіко-технологічного фахового коледжу.

Зі словом благословення до учнів, педагогів та присутніх звернувся декан Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, отець Іван Паньків.

Опісля з вітальним словом до усіх присутніх звернувся начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк, який відзначив, що Дрогобицький ліцей, а сьогодні вже КЗ Львівської обласної ради «Обласний науковий ліцей» понад 30 років посідає топові позиції не лише в освіті Дрогобиччини, а всієї області. Випускники ліцею здобувають призові місця на олімпіадах та наукових змаганнях регіонального та всеукраїнського рівнів.

«Як казав відомий римський філософ Сенека: «Вчимося не заради школи, а для життя». Бажаю нашим здібним учням завжди дотримуватися цієї настанови, тоді ви і все навколо вас зміниться. З таким підходом зміниться наша країна», — зазначив очільник Дрогобиччини.

Окрім цього, директор  КЗ ЛОР «Обласний науковий ліцей», багаторічний педагог і науковець Ольга Заяць отримала відзнаку Дрогобицької районної військової адміністрації. Саме під її мудрим та кваліфікованим керівництвом, як зазначив Степан Кулиняк, ліцей зумів досягти такого рівня.

Після вручення нагород та відзнак учням День науки 2024 у КЗ ЛОР «Обласний науковий ліцей» продовжив свою роботу у межах звітної науково-практичної конференції. Ліцеїсти презентували кращі роботи, які  брали участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Серед спікерів:

  • Станіслав Кравців з роботою на тему «Бойова турель для знищення низьколетячих повітряних цілей»;
  • Христина Віщу з роботою на тему «Створення чат-боту психологічної підготовки людей у стресових ситуаціях»;
  • Інна Томашевська з роботою на тему «Вплив сучасних міграційних процесів на ринок праці та економіку України»;
  • Анастасія Голиш з роботою на тему «Михайло Мінчак- повернення із забуття»;
  • Роман Величко з роботою на тему «Технологія створення ефективної системи забезпечення збору сміттєвих відходів».

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
12:00