Степан Кулиняк привітав енергетиків Дрогобиччини з професійним святом

22 грудня відзначають День енергетика – професійне свято працівників енергетики та електротехнічної промисловості України.
Голова Дрогобицької РВА Степан Кулиняк привітав енергетиків Південного РЕМ, який працює на території району, із професійним святом та подякував за цілодобову роботу у той час, коли загарбники атакують енергосистему Україну, завдаючи їй значних руйнувань.
«Всі слова привітання зайві, бо ви титани, які як і військові тримають оборону нашої країни на своєму фронті.
У такий непростий час, коли російська армія обстрілює енергетичну інфраструктуру України, ці люди, незважаючи ні на що, працюють і роблять все можливе, щоб у наших будинках, школах, лікарнях, об’єктах інфраструктури та підприємствах була електроенергія. Ризикують собою, але як тільки закінчується повітряна тривога, одразу вирушають ремонтувати енергооб‘єкти», — зазначив Степан Кулиняк.

Окрім цього, очільник Дрогобицької РВА відзначив фахівців Південного РЕМу грамотами.

