Енергетиків Дрогобиччини привітала з професійним святом

Енергетиків Дрогобиччини привітала з професійним святом

Сьогодні, 22 грудня, в Україні відзначають день енергетика – професійне свято людей, від роботи яких безпосередньо залежить стабільність у нашій країні.

Під час російської агресії українські енергетики працюють в умовах постійної небезпеки – відновлюють електропостачання після обстрілів, ремонтують мережі під час повітряних тривог і забезпечують роботу критичної інфраструктури.

Відтак  заступник голови Дрогобицької РВА — Олег Пилипців привітав грамотами Дрогобицької РВА енергетиків Дрогобицького району. Він зазначив про важливість щоденної роботи всіх, хто на місцях сумлінно виконує свою діяльність і попри всю складність ситуації працює задля нашої країни.

“Це не лише професійне свято, а й день вдячності людям, які тримають енергетичний тил”, — зазначили в Дрогобицькій РВА.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:35