Львівщина отримала 30 нових карет «швидкої». П'ять з них для Дрогобицького району

Львівщина отримала 30 нових карет «швидкої». П'ять з них для Дрогобицького району

30 нових автомобілів швидкої медичної допомоги  отримав Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Нові «Швидкі» вже передали у різні  райони області. Відтепер медичні працівники зможуть швидше та якісніше надавати допомогу на територіях.

П'ять нових автомобілів швидкої допомоги отримав і Дрогобицький район. Серед них: станція «Дрогобич»: Дрогобич – 3, Борислав – 1, Меденичі – 1.

Автомобілі швидкої медичної допомоги придбані в рамках фінансування від Національної служби здоров'я України. Машини екстреної медичної допомоги класу «В» на базі Peugeot Boxer. Окрім Дрогобицького району, карети «Швидкої» отримали:  

Станція «Стрий»: Стрий – 1, Моршин – 1, Новий Розділ – 1

Станція «Самбір»: Самбір –2, Дубляни – 1, Рудки – 1, Хирів – 1, Добромиль – 2

Станція «Буськ»: Буськ – 1, Броди – 1, Золочів –1, Олесько – 1, Новий Яричів – 1

Станція «Червоноград»: Червоноград – 1, Соснівка – 1, Великі мости – 1

Станція «Новояворівськ»: Новояворівськ – 1, Поповичі – 1

Станція «Дрогобич»: Дрогобич – 3, Борислав – 1, Меденичі – 1

Станція «Львів»: ПС-1 –1, ПС-2 – 2, ПС-4 – 1 (Глиняни), ПС-5 – 1 (Зимна Вода)

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
12:12