Ще 4 машини швидкої допомоги вирушили з Дрогобиччини на потреби військових

Ще 4 машини швидкої допомоги вирушили з Дрогобиччини на потреби військових

Днями Дрогобицька РВА спільно з БФ «Коло» відправила для потреб військових медиків дві карети швидкої допомоги.

Перш ніж передати «швидкі» військовим медикам, їх повністю оглянули та підготували до безпечної експлуатації.

Минулого тижня з Дрогобиччини поїхали також дві автівки швидкої допомоги.

Передали їх з Дрогобича у межах ініціативи очільника Львівської ОВА Максима Козицького #1000_автомобілів_свободи.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
12:48