Роман Шлярп привітав нового ректора Дробицького вишу з призначенням на посаду

Роман Шлярп привітав нового ректора Дробицького вишу з призначенням на посаду

Ректором Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка стала Валентина Бодак – професор, доктор філософських наук, українська наукова діячка.

Офіційне представлення нового ректора відбулося у вівторок, 30 листопада, у стінах головного корпусу університету.

Наказ Міністерства освіти та науки України про призначення на посаду Валентини Бодак зачитала заступник керівника Департаменту освіти і науки Львівської ОДА Ольга Котовська.

Привітати новообрану ректорку прийшли представники районної та місцевої влади та владика СДЄ УГКЦ Ярослав Приріз. 

Зокрема, перший заступник голови Дрогобицької РДА Роман Шлярп подякував попередній очільниці закладу Надії Скотній та побажав успіху на нелегкому шляху Валентині Бодак.

«Маю приємність сьогодні привітати від імені голови Дрогобицької РДА Степана Кулиняка та себе особисто професорку Валентину Бодак із призначення на посаду ректора Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Валентино Анатоліївно, знаю, що Ваше життєво кредо звучить так: «Завжди йти до людей із відкритим серцем». Хочу Вам побажати, щоби протягом усієї Вашої роботи на посаді ректорки Дрогобицького університету Ви не переставали відкривати своє серце задля  плідної та хорошої праці на благо усім», — зазначив Роман Шлярп.

Нагадаємо, Валентина Бодак обрана новим ректором Дрогобицького державного педагогічного університету за результатами другого туру виборів терміном на 5 років.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
19:43