Роман Шлярп проінспектував будівництво школи у Новому Кропивнику та центру «Дія» у Дрогобичі

Роман Шлярп проінспектував будівництво школи у Новому Кропивнику та центру «Дія» у Дрогобичі

У селі Новий Кропивник, що у Східницькій територіальній громаді, продовжується будівництво навчально-виховного комплексу, натомість  у Дрогобичі будують центр «Дія». Усі роботи виконуються в межах програми Президента України «Велике будівництво».

У понеділок, 6 грудня, перший заступник голови Дрогобицької РДА Роман Шлярп проінспектував хід виконання робіт з будівництва школи у Новому Кропивнику та центру «Дія», котрий розташовується у Дрогобичі на вулиці Бориславській. За словами Романа Шлярпа, будівельні роботи школи у Новому Кропивнику повинні бути завершені до кінця року, відтак Новокропивницька  школа набуде повністю модернізованого вигляду. Уже з нового 2022 року учні та вчителі зможуть навчатись у теплому та комфортному шкільному просторі.

«Інспектування ми проводимо саме для того, аби роботи відбувались швидше та оперативніше. Бо як уже попередньо зазначав голова Дрогобицької районної адміністрації – Степан Кулиняк — якщо роботи вчасно не завершать, то виділені в цьому році кошти доведеться повернути до державного бюджету. А цього ми не можемо. Підрядник нас запевняє, що на об‘єкті працюватимуть цілодобово. Наголошую на тому, аби на об'єкті працювало вдвічі більше робітників, аніж є зараз. Це зможе втричі пришвидшити процес, а робота виконуватиметься якісніше», — сказав перший заступник голови Дрогобицької РДА Роман Шлярп під час існпектування шкільного об'єкту у Новому Кропивнику.

Нагадаємо, що сьогодні у Новокропивницькій школі навчається близько 110 учнів та 20 вихованців підготовчої групи. Після завершення будівництва вона зможе прийняти ще 300 учнів. У поточному році з державного бюджету затвердили фінансування у сумі 13 млн грн, місцевого – майже 5 млн грн, що дозволяє завершити об’єкт вже до кінця року.

 

Того ж дня, Роман Шлярп оглянув також і будівництва центру «Дія», що у Дрогобичі. Центр відчиниться свої двері для мешканців міста уже з початком нового року. Тут спостерігається хороша динаміка будівництва, оскільки будівництво майже на стадії свого завершення.  

Загальна кошторисна вартість проєкту – понад 33 мільйони гривень. Цьогоріч на будівництво передбачено основну суму коштів – понад 21 мільйон гривень.

 

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
12:04
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.