Працівники Дрогобицької РВА стали донорами крові для українських захисників

Працівники Дрогобицької РВА стали донорами крові для українських захисників

Передвеликодній тиждень керівництво та працівники Дрогобицької районної військової адміністрації вирішили розпочати зі здачі крові для військових та усіх, хто її потребуватиме. Таким чином підтримавши кампанію МОЗ «Твоя кров може воювати».

До акції долучились працівники багатьох структурних підрозділів РВА.

«Більшість з нас стали донорами вперше. Однак були й ті, які вчергове дарують свою кров тим, кому вона необхідна. Ми усвідомлюємо, що щодня потрібна кров для українських військових і для цивільних громадян, які страждають через обстріли рф. Окрім цього, як завжди потрібно проводити планові операції в тилу, приймати пологи чи здійснювати трансплантації.

Ми свою кров для таких потреб здали. Тож долучайтесь до ініціативи МОЗ «Твоя кров може воювати» і ви», — зазначив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

Зазначимо, що кожен житель України, який не має протипоказань, може стати донором крові та врятувати життя солдата, цивільного чи дитини, які постраждали під час воєнних дій. Щоб стати донором необхідно звернутися до центру крові у своєму місті.

Здавати кров – це благородно!

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
14:32