Здаємо кров не лише у День донора: Працівники Дрогобицької РВА вкотре стали донорами

Працівники Дрогобицької районної військової адміністрації знову стали донорами крові для військових та усіх, хто її потребуватиме. Таким чином підтримавши кампанію МОЗ «Твоя кров може воювати».
До донорства долучились фахівці різних структурних підрозділів. Хтось здавав кров вперше, для когось це вже стає традицією.




«До нас зателефонували з Центру служби крові з пропозицією знову долучитися до здачі крові, оскільки їх запаси вже вичерпані. Ми з колективом організувались і вже сьогодні стали донорами. Також бажання здати кров виявили військовослужбовці однієї з військових частин, тому сподіваємось, що таким чином зможемо достатньо поповнити запаси Центру і врятувати чиєсь життя», — зазначили у Дрогобицькій РВА.






Зазначимо, що кожен житель України, який не має протипоказань, може стати донором крові та врятувати життя солдата, цивільного чи дитини, які постраждали під час воєнних дій. Щоб стати донором необхідно звернутися до центру крові у своєму місті.
Дрогобицька філія Львівського обласного центру служби крові знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Солоний Ставок, 2. Контактний номер: +38 (03244) 2-15-56.
Здавати кров – це благородно!