«Надходження до місцевих бюджетів - фінансова основа функціонування громад», - Степан Кулиняк

«Надходження до місцевих бюджетів - фінансова основа функціонування громад», - Степан Кулиняк

Надходження до місцевих бюджетів — фінансова основа функціонування не просто територіальних громад, а й країни в цілому. Саме тому їх потрібно збільшувати.

А для потужного запуску цих процесів мають обєднати зусилля всі, хто до цього причетний – влада та бізнес.

 

Саме про це йшлося  у вівторок, 12 жовтня, під час зустрічі у Дрогобицькій районній державній адміністрації голови Дрогобицької РДА Степана Кулиняка із заступником начальника Головного управління ДПС у Львівській області Ігорем Лазорком та начальником Дрогобицької ДПІ Русланом Коржом.

 

За даними податкової, за 9 місяців 2021 року надходження до місцевих бюджетів громад Дрогобицького району становлять близько 710 мільйонів гривень. Якщо взяти громади у розрізі, то до бюджету Дрогобицької громади ці надходження склали майже 327 мільйонів гривень, до Бориславської – майже 147 мільйонів гривень, до Трускавецької – майже 154 мільйони гривень, Східницької – майже 38 мільйонів гривень та Меденицької – майже 42,5 мільйона гривень.

 

А левова частка цих надходжень це власне податок на доходи фізичних осіб, який сплачують власне із офіційно нарахованих заробітних плат, а також акцизний податок, податок на землю та ін.

 

У межах зустрічі обговорили важливість забезпечення реалізації державної податкової політики, безумовного виконання завдань із надходження платежів до бюджетів, удосконалення системи адміністрування податків, зборів, платежів, протидії ухилення від оподаткування, детінізації заробітної плати, легалізації трудових відносин.

 

«Бо лише в тому випадку, коли ми справно сплачуватимемо податки, можемо розраховувати на ремонт доріг, шкіл, садків, лікарень та розбудову інфраструктури. Кошти на це йдуть саме з наших податків», — зазначив голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк.

 

Відтак сторони погодили, що мають спільно напрацювати плани заходів, як збільшити надходження до бюджетів. Партнерами тут, безумовно, мають виступити територіальні громади та бізнес, бо це зробить громади заможними та сильними.

19:40
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.