У Дрогобицькій РВА відбулася нарада щодо виконання місцевих бюджетів територіальних громад району

У Дрогобицькій РВА 11 лютого відбулася підсумкова нарада з керівниками фінансових органів Дрогобицької, Бориславської, Трускавецької, Меденицької та Східницької громад щодо виконання місцевих бюджетів.
Нараду провела керівниця відділу фінансів Дрогобицької РВА Іванна Шпак. Під час неї обговорили фактичний стан виконання місцевих бюджетів територіальних громад району за 2025 рік та причини виникнення відхилень від планових показників. Розглянули проблемні питання та причини, що вплинули на збалансованість бюджетів. Крім цього, обговорили стан усунення правопорушень, що призвели до недоотримання доходів та непродуктивних витрат, виявлених внаслідок проведених фінансових аудитів Західним офісом Держаудитслужби.
Також обговорили пріоритетні завдання діяльності фінансових органів на поточний рік та передбачені видатки територіальними громадами району на переадресацію коштів між місцевими бюджетами для надання послуг у сфері освіти та культури у 2026 році.
