На Великдень у Дрогобицькому районі планують скасувати нічні літургії

На Великдень у Дрогобицькому районі планують скасувати нічні літургії

В час воєнного стану, коли російські війська жорстоко знищують українські міста, вбивають мирних мешканців, українці об'єднуються та продовжують боротись за нашу країну. Попри складну воєнну ситуацію, життя українців не зупинилось. Ті, хто перебуває на відносно безпечних територіях поволі налагоджують втрачені справи та готуються до великодніх свят. Відтак, цьогоріч на Дрогобиччині мешканці традиційно зможуть відвідати храми та освятити пасхальні кошики, проте задля безпекової ситуації планують всі святкові богослужіння проводити лише у світловий час. Йдеться про відміну нічних літургій, оскільки це загрожує безпековій ситуації.

«Закликаю всіх поставитись до цього з розумінням і врахувати, що країна у стані війни. У нас діє комендантська година і поліції важко встежити за великим потоком людей в нічний час», — зазначив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк. 

Попередньо, як додав очільник районної військової адміністрації, це проговорюватимуть з настоятелями усіх релігійних конфесій регіону.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:42