Максим Козицький: Співпраця з банківською сферою – важливий чинник нашої економіки

Максим Козицький: Співпраця з банківською сферою – важливий чинник нашої економіки

Світова пандемія змусила майже більшість фінансових операцій перейти у безготівкову форму. Поштовх до розвитку отримали онлайн застосунки, відтак збільшилась кількість онлайн-платежів громадян.

Сьогодні прибуток банків області досить високий. За статистичними даними, на банківських рахунках юридичні та фізичні особи Львівщини тримають майже 61 млрд гривень, а кредити банківські установи області видали на суму 33 млрд. гривень.

Львівщина у трійці лідерів в Україні за кількістю банківських відділень на 100 тисяч населення, а це, зокрема,  19 відділень на 100 тисяч осіб. Представники Асоціації банків Львівщини пояснюють це тим, що у Львівській області створені хороші передумови для успішного розвитку бізнесу у колаборації із банківськими установами регіону.

«Щоб розвивати область, дуже важливою є співпраця з банківською галуззю. Адже все, що діється в економіці, стосується грошей, а ковід особливо стимулював переведення фінансових операцій у безготівкову форму»,— зазначив голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький. Очільник Львівщини каже, що для постійного розвитку області – важливою складовою є співпраця із банківською сферою, адже вона забезпечує підвищення економіки регіону та розвиток інших галузей територіальних громад.

Нагадаємо, що  у Львівській області реалізується програма «Доступні кредити» (5-7-9%) та «Доступна іпотека»  (під 7%). Приємним є той факт, що Львівщина у п’ятірці лідерів в Україні, а банківська галузь тут відіграє чималу роль.

15:18
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.