"Євген Коновалець вплинув на увесь подальший процес здобуття української державності", - Максим Козицький

"Євген Коновалець вплинув на увесь подальший процес здобуття української державності", - Максим Козицький

Сьогодні, у Свято Героїв вшанували пам’ять полковника Армії УНР, голови Проводу українських націоналістів Євгена Коновальця.

Представники влади, громадськість поклали квіти до пам’ятника Євгену Коновальцю у Зашкові та спільно виконали Державний Гімн України.

««Волі українського народу до самостійного життя не знищать ні ворожі тюрми, ні заслання, бо Україна є нездобутнім бастіоном героїв і борців», — ці слова Євгена Коновальця, саме сьогодні, у день, коли Львівщина урочисто відзначає Свято Героїв є символічними та знаковими. Євген Коновалець у нескінченному ряді борців за волю та незалежність українського народу посідає особливе місце. Його постать стала однією з визначальних у національно-визвольних змаганнях 20-го століття та вплинула на увесь подальший процес здобуття української державності», — зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Також він наголосив, що 2021 рік на Львівщині проголошено Роком Євгена Коновальця.

«Усе своє життя Коновалець присвятив ідеї незалежної України та став прикладом самовідданої боротьби і патріотизму для сучасників. Тому наш обов’язок сьогодні — гідно вшанувати пам’ять великого сина українського народу та зробити все для того, щоб пам’ять про його відчайдушну боротьбу передавалась з покоління в покоління, гартуючи дух наших майбутніх захисників», -наголосив очільник області.

У межах заходу народні колективи виконали патріотичні пісні.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:08
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.