На Дрогобиччину із Нідерландів передали 5 генераторів на потреби громади та війська

Цього тижня Дрогобицька районна військова адміністрація отримала ще 5 генераторів. Їх для БФ «Коло» надала нідерландська організація «Eyes on Ukraine» спільно українськими благодійниками.

Як зазначив голова Дрогобицької РВА Степан Кулиняк, їх передадуть для потреб війська та вимушених переселенців, які зараз мешкають у Дрогобицькому районі.

«Усупереч війні, українці вірять в дива і те, що добро та світло перемагає темряву. Тому ми робимо все для того, щоб світ продовжував підтримувати нас та допомагав виборювати цінності демократії та свободи», – наголосив очільник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.