На Дрогобиччині запрацював консультативно-координаційний центр для переселенців та сімей військовослужбовців

На Дрогобиччині запрацював консультативно-координаційний центр для переселенців та сімей військовослужбовців

У Дрогобицькому районі стартує робота консультативно-координаційного центру для внутрішньо переміщених осіб, сімей військовослужбовців та усіх, хто потребує допомоги.

Такі центри створені у кожному районі області з ініціативи Львівської обласної військової адміністрації.

Центр знаходиться за адресою: 

м.Дрогобич, вул. 22 січня, 28 (Дрогобицький центр культури та мистецтв «Каменяр»). 

Працює з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 17.00 год. 

Консультативно-координаційний центр створений з метою об’єднання зусиль недержавних організацій, фондів та органів влади на місцях для ефективнішої допомоги людям, що постраждали від військової агресії російської федерації.

У центрі надають юридичну та психологічну допомогу, допомагають з пошуком роботи, консультують щодо пенсійного забезпечення та соціальних виплат.

Як зазначив начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк, зараз на Дрогобиччині офіційно проживають близько 37 тисяч переселенців. Це люди різних категорій. Серед них є похилого віку та з інвалідністю, які потребують особливої підтримки. Окрім цього, є родини військовослужбовців, які, як ніхто, сьогодні мають відчувати нашу підтримку та турботу. Починаючи з вільного доступу до медичної, юридичної, психологічної, соціальної допомоги, до консультацій з пенсійного забезпечення та пошуку роботи. Тут, в консультативно-координаційному центрі, це все сконцентровано в одному місці, що значно полегшить вирішення проблем.

Внутрішньо переміщена особа може зареєструватися на консультацію, заповнивши анкету https://cutt.ly/PNWADag Анкету можна заповнити самостійно або за допомогою менеджера центру. 

Службовий номер телефону центру: 067-471-02-45

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
09:43
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.