На Дрогобиччині вперше реалізували Різдвяну акцію «Миколай йде до ромських дітей»

На Дрогобиччині вперше реалізували Різдвяну акцію «Миколай йде до ромських дітей»

У межах відзначення свята Миколая Чудотворця у Дрогобичі реалізували акцію «Миколай йде до ромських дітей». Мета акції – створити свято для дітей ромської національності, бо в цей день усі повинні відчувати турботу та любов.

Реалізували акцію за підтримки Дрогобицької районної державної адміністрації.

Мікрорайон Млинки у Дрогобичі – це околиця, де компактно мешкає більшість ромських сімей у місті. Тому саме тут цієї неділі було гамірно та радісно, оскільки Святий Миколай передав 65 солодких подарунків для ромських дітей. Привітав дітей зі святом і голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк.

Акція «Миколай йде до ромських дітей» вперше відбулась у Дрогобичі, відтак ймовірно стане почином нової Різдвяної традиції для найбільш незахищених дітей міста та регіону.

Зазначимо, що у липні цього року Уряд схвалив Ромську стратегію, котра сприятиме реалізації прав і можливостей осіб, які належать до ромської національної меншини в українському суспільстві на період до 2030 року. Метою Стратегії є створення умов для реалізації прав і можливостей осіб, які належать до ромської національної меншини з урахуванням викликів, пов’язаних із складними життєвими обставинами, і прагнень до повноцінної самореалізації в культурному, соціальному, економічному та політичному житті країни.

У нашому регіоні роми віддавна мешкають поруч з українцями, відтак творять спільну локальну історію. Роми – невід’ємна частина нашого суспільства. За словами голови Дрогобицької районної державної адміністрації Степана Кулиняка, дуже важливо знайти взаємний діалог та взаєморозуміння для побудови відкритого, цивілізованого громадянського суспільства.

 

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
19:31
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.