Діти Дрогобиччини отримали цінні подарунки у День святого Миколая

Діти Дрогобиччини отримали цінні подарунки у День святого Миколая

День Святого Миколая — час, коли ми всі віримо в диво. Бо диво передовсім є всередині нас самих, до якого неможливо доторкнутись чи побачити, але його точно можна відчути. В час війни, коли українці виборюють своє право на свободу та незалежну країну, віра в диво є особливо важливою. 

Цього року очільник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк привітав дітей Дрогобиччини, особисто відвідавши дитячі притулки району та соціально незахищених дітей, які перебувають у складних умовах.

Солодощі, теплий одяг, подарункові набори, 4 генератори та 1 буржуйку передали на потреби дитячих будинків нашого району. А саме:

  • дитячого притулку “Оранта”, 
  • соціального центру “Матері та дитини”, 
  • Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей з інвалідністю «Надія», що у Дрогобичі  
  • “Дому молитви”, що у Бориславі і де зараз мешкають соціально незахищені діти, а також діти переселенців зі східних та південних напрямків нашої країни, ми передали чотири генератори, щоб їм було тепло і вони змогли пережити цю складну зиму.  

Тому цьогоріч святий Миколай, який вважається заступником всіх бідних, нужденних, скривджених та потребуючих, всупереч війні, все одно йде до кожного в дім, щоби нагадати про зимове диво та віру, яка не згасає у серці кожного українця в цей непростий час боротьби”, — додав Степан Кулиняк. 

Крім того, очільник району разом зі службовцями Дрогобицької районної військовової адміністрації відвідали ромську громаду Дрогобича, зокрема, ромських дітей, котрі є однією з незахищених верств населення та потребують нашої підтримки й уваги. Від початку війни у Дрогобич також приїхало десятки ромських сімей з прифронтових територій України, котрі також шукають прихисток та втікають від російської агресії  і є частиною нашого суспільства. 

“Сьогодні завдяки нашим благодійникам та меценатам, ми зуміли створити справжнє свято для дітей нашого Дрогобицького району. Тож дякую всім, хто долучився і створив диво для наших дітей.  За надані 4 генератори, котрі ми передали на потреби дитячих будинків Дрогобиччини, дякуємо римо-католицькій громаді   та Міжнародному Медичному Корпусу (International Medical Corps UK) також дякуємо USAID Ukraine  за теплий та якісний одяг, підприємцю  Роману Мулю  за солодощі для наших дітей, голові районної ради Андрію Шевкеничу за буржуйку”, — підсумумв голова Дрогобицьької районної військової адміністрації.

  

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
12:57