На Дрогобиччині офіційно зареєстровано 1 177 учнів-ВПО

На Дрогобиччині офіційно зареєстровано  1 177 учнів-ВПО

З початком повномасштабного російського вторгнення у Дрогобицький район  приїхало сотні внутрішньо переміщених осіб зі східних та південних частин України. Загалом на Дрогобиччині офіційно зареєстровано понад 35 тисяч  ВПО, з них 10 тисяч внутрішньо переміщених дітей.

У комунальних закладах освіти Дрогобицького району продовжує проживати понад 400 осіб вимушених переселенців, в тому числі як і дітей, так і дорослих.

Натомість, як повідомляють в управління освіти та гуманітарної політики Дрогобицької РВА, станом на зараз на Дрогобиччині зареєстровано 1 117 учнів ВПО, які інтегруються у навчальний процес Дрогобицького району разом з усіма. Для них сформована уся необхідна допомога для старту навчального процесу у новому середовищі.

Натомість близько чотирьох тисяч місцевих школярів виїхало за кордон та на час війни перебувають за межами України. Найбільше дітей виїхало саме з Дрогобицької тг.

Нагадаємо, зараз у Дрогобицькому районі триває реконструкція гуртожитків для внутрішньо переміщених осіб, які внаслідок російської агресії втратили дім та були змушені шукати прихистку у західній частині України. Гуртожитки для внутрішньо переміщених осіб облаштовують у Дрогобицькій та Бориславській територіальних громадах. Кошти на облаштування гуртожитків виділено з державного, а також обласного та місцевих бюджетів.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:33
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.