На Дрогобиччині наступного тижня на дві доби буде припинено подачу газу

На Дрогобиччині наступного тижня на дві доби буде припинено подачу газу
Адміністрація Дрогобицького АТ «Львівгаз» інформує, що з 4 по 6 липня 2023 року відбуватимуться планові ремонтно-профілактичні роботи на газових комунікаціях ТОВ «Оператор ГТС України». Роботи триватимуть орієнтовно 48 годин.
 
У зв’язку з цим з 9 години ранку 4 липня буде припинено газопостачання.
Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:45