На Дрогобиччині наступного тижня на дві доби буде припинено подачу газу

Адміністрація Дрогобицького АТ «Львівгаз» інформує, що з 4 по 6 липня 2023 року відбуватимуться планові ремонтно-профілактичні роботи на газових комунікаціях ТОВ «Оператор ГТС України». Роботи триватимуть орієнтовно 48 годин.
У зв’язку з цим з 9 години ранку 4 липня буде припинено газопостачання.