Цього тижня на Дрогобиччині продовжать перевіряти громадські заклади на дотримання карантинних вимог

Статитика захворюваності на коронавірус не збавляє темпів зростання. Кількість хворих щодня стає більше. З метою запобігання розповсюдження на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (COVID-19), додатково до раніше встановлених карантинних обмежень обласна комісія ТЕБ та НС запровадила додаткові.

Відтак, у Дрогобицькому районі спеціальні мобільні групи з контролю за дотриманням карантинних обмежень перевірятимуть заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантину. До складу робочих груп входять представники поліції, Держпродспоживслужби та Дрогобицької РДА. Зокрема, сьогодні спеціальна мобільна групи з контролю за дотриманням карантинних обмежень інспектувала Трускавецьку територіальну громаду.

Перевіряють заклади на наявність у всіх відвідувачів та працівників у передбачених випадках  «зеленого» COVID-сертифікату чи ПЛР-тесту, засобів індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції та ін.