​Цього тижня роботодавців Дрогобиччини посилено перевірятимуть щодо «зарплати в конвертах»

​Цього тижня роботодавців Дрогобиччини посилено перевірятимуть щодо «зарплати в конвертах»

Легалізація заробітної плати досі залишається актуальним питанням сьогодення. Чимало роботодавців не дотримуються виплат гарантованого рівня мінімальної заробітної плати або ж зовсім не декларують роботу найманих працівників.

В результаті цього працівники залишаються без відповідного соціального захисту та належного в майбутньому пенсійного забезпечення, а державний бюджет втрачає мільярди гривень від несплати внесків з тіньових доходів.

За дорученням першого заступника голови Дрогобицької РДА Романа Шлярпа, цього тижня районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проведе посилену перевірку у Дрогобицькому районі щодо дотримання роботодавцями трудового законодавства.

До комісійної перевірки, як зазначив перший засутпник голови РДА під час щотижневої наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації у понеділок, 6 вересня,  в обов’язковому порядку повинні бути залучені правоохоронці, які у разі виявлення порушення одразу протокольно їх фіксуватимуть.

Зазначимо, що при виявленні працівника без оформлення, роботодавець отримає штраф на 60 тис. грн. Також покарання загрожує і тим, хто платить частину зарплати в конверті. За систематичні порушення можуть оштрафувати на 180 тис. грн.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
18:09