На Дрогобиччині кількість хворих на Covid-19 продовжує падати

За минулий тиждень, з 21 по 27 листопада, у Дрогобицькому районі на COVID-19 захворіли 14 осіб. Це значно менше, ніж за попередні періоди.

Найбільше хворих у Дрогобицькій та Меденицькій ТГ — по 6 осіб та 2 у Бориславській ТГ.

У КНП «Стебницька міська лікарня» наразі госпіталізовано 2 пацієнтів з діагнозом коронавірусу.

Медики кажуть, аби уникнути важкого перебігу хвороби і різноманітних ускладнень треба вакцинуватися. Вакцинацію в першу чергу слід зробити особам похилого віку та людям, які мають супутні хвороби, щоб вберегти себе від ускладнень ковідної недуги. Зараз на Львівщині є три вакцини – CoronaVac, Janssen і Pfizer.

Ті, хто має два щеплення (базовий курс щеплень) через п’ять місяців можуть отримати першу бустерну дозу і через чотири місяці після першого бустерного щеплення зробити другий бустер.