Минулого тижня на коронавірус захворіло 172 мешканців Дрогобиччини

На Дрогобиччині кількість хворих на Covid-19 продовжує зростати. Минулого тижня, з 26 вересня по 2 жовтня, виявлено 172 нових хворих, з них 10 діти.

Про це під час кординаційної наради у Дрогобицькій РВА повідомив начальник відділу охорони здоров’я, молоді та спорту Петро Сушко.

За його словами, лабораторних досліджень на коронавірус було проведено значно більше, підтвердились з них 172. У КНП «Стебницька міська лікарня» перебуває 28 хворих.

Аби уникнути важкого перебігу хвороби і різноманітних ускладнень, медики радять вакцинуватися. Зараз на Львівщині є три вакцини – CoronaVac, Janssen і Pfizer. Ті, хто має два щеплення (базовий курс щеплень) через п’ять місяців можуть отримати першу бустерну дозу і через чотири місяці після першого бустерного щеплення зробити другий бустер.

Як повідомив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, цього року пік захворюваності на коронавірус в Україні очікують вже на початку жовтня, у попередні роки пік був наприкінці жовтня – початку листопада.