Громадські заклади закликають не використовувати російськомовний культурний продукт

Громадські заклади закликають не використовувати російськомовний культурний продукт

Цього тижня на Дрогобиччині продовжили роз’яснення мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту у закладах обслуговування населення.

Інспектування та роз'яснювальну роботу провела Міжвідомча робоча група, створена при Дрогобицькій РДА  з числа службовців Дрогобицької РДА, правоохоронних органів та громадськості.

Зокрема Міжвідомча робоча група провела роз'яснувальну роботу у закладах громадського харчування, ресторанах та відпочинкових комплексах щодо важливості мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту.

Відтак у Дрогобицькій територіальній громаді було проінспектовано:

— відпочинковий комплекс «Залісся»

— ресторан «Золота гора»

— ресторан «Рандеву»

— розважальний центр «Зефір»

— розважальний заклад «Нео»

— ресторан «Анна», що знаходиться у селі Болехівці.

У Меденицькій територіальній громаді було проіспектовано два громадські заклади, зокрема:

— ресторан «Княжик»

— ресторан «Триста літ»

За інформацією Міжвідомчої робочої групи, заклади, в яких відбулась перевірка чітко дотримуються вимог мораторію та не використовують російськомовний культурний продукт у публічному просторі.

Нагадаємо, що рішеннями Львівської обласної ради від 18 вересня 2018 року №745 та 7 жовтня 2021 року №228 на території Львівської області встановлений мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту.

З розпорядженням та складом робочої групи можна ознайомитись за посиланням.

 

 

 

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
18:19