Громадські заклади закликають не використовувати російськомовний культурний продукт

Цього тижня на Дрогобиччині продовжили роз’яснення мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту у закладах обслуговування населення.
Інспектування та роз'яснювальну роботу провела Міжвідомча робоча група, створена при Дрогобицькій РДА з числа службовців Дрогобицької РДА, правоохоронних органів та громадськості.
Зокрема Міжвідомча робоча група провела роз'яснувальну роботу у закладах громадського харчування, ресторанах та відпочинкових комплексах щодо важливості мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту.
Відтак у Дрогобицькій територіальній громаді було проінспектовано:
— відпочинковий комплекс «Залісся»
— ресторан «Золота гора»
— ресторан «Рандеву»
— розважальний центр «Зефір»
— розважальний заклад «Нео»
— ресторан «Анна», що знаходиться у селі Болехівці.
У Меденицькій територіальній громаді було проіспектовано два громадські заклади, зокрема:
— ресторан «Княжик»
— ресторан «Триста літ»
За інформацією Міжвідомчої робочої групи, заклади, в яких відбулась перевірка чітко дотримуються вимог мораторію та не використовують російськомовний культурний продукт у публічному просторі.
Нагадаємо, що рішеннями Львівської обласної ради від 18 вересня 2018 року №745 та 7 жовтня 2021 року №228 на території Львівської області встановлений мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту.
З розпорядженням та складом робочої групи можна ознайомитись за посиланням.