Міжвідомча робоча група при РДА розпочинає роз'яснювальну роботу щодо мораторію на російськомовний культурний продукт

Міжвідомча робоча група при РДА  розпочинає роз'яснювальну роботу щодо мораторію на російськомовний культурний продукт

Уже з наступного тижня Міжвідомча робоча група щодо проведення систематичної роз’яснювальної роботи про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту розпочинає роботу серед громадськості. Працюватиме група на території району на виконання розпорядження голови Дрогобицької райдержадміністрації. До її складу увійшли працівники Дрогобицької РДА, правоохоронних органів та громадськості.

Представниками Міжвідомчої групи попередньо уже був сформований механізм проведення  роботи. Йдеться про інформування публічних закладів Дрогобицького району — ресторанів,  кнайп, готельних комплексів, санаторіїв, закладів культури, окремих фізичних та юридичних осіб про недопустимість пропагування російськомовного продукту на Дрогобиччині. Особливо у час російсько-української війни.

В межах роботи Міжвідомчої групи відбудеться моніторинг та інформаційна діяльність у п'ятьох територіальних громадах: Дрогобицькій, Трускавецькій, Східницькій, Бориславській та Меденицькій.

Нагадаємо, що рішеннями Львівської обласної ради від 18 вересня 2018 року №745 та 7 жовтня 2021 року №228 на території Львівської області встановлений мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту. Спеціальні Міжвідомчі робочі групи працюють на території всієї Львівської області.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:07