Майже дві сотні першокурсників Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу урочисто склали присягу

Майже дві сотні першокурсників Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу урочисто склали присягу

Напередодні Дня знань, 31 серпня, на Дрогобиччині відбулась урочиста лінійка у Дрогобицькому фаховому коледжі нафти й газу та складання першокурсниками присяги. Тут офіційно студентами стали 190 молодих людей. Здебільшого це вихідці з різних регіонів Львівщині та прилеглих областей, але відтепер і на декілька наступних років вони стануть частиною великої Дрогобицької студентської спільноти.

Під час урочистого відкриття навчального року Дрогобицького коледжу нафти й  газу, до студентства та всіх присутніх звернувся начальник Дрогобицької районної військової адміністрації  Степан Кулиняк, побажавши молодим українцям наснаги до навчання та знань.

“Наші студенти — ті, кому доведеться відбудовувати нашу країну після перемоги. Враховуючи, що ворог, перш за все, руйнує критичну інфраструктуру нашої країни, серед якої наші нафтоперебні заводи, нафтобази, газосховища та багато іншого. Тож місію відбудови буде покладено саме на цих студентів нафто-газової промисловості. Тому сила студентів — в їх знаннях. Тут вони зможуть сформувати себе, як особистості, сформувати лідерські якості. Я з впевненістю стверджую, що лідерські якості не замінять ні зв'язки, ні гроші, ні освіта. Бо це все дуже не постійні і часто тимчасові речі. А вміння бути людиною, яка веде за собою – це неоціненно”, — зазначив Степан Кулиняк.

Водночас до майбутніх студентів звернувся і керівник Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу Юрій Хомош, а також духовенство міста, яке і освятило всіх присутніх на добрі справи та важливу роботу.

Перед початком урочистого відкриття лінійки, пролунала сирена повітряної тривоги, проте керівництво коледжу оперативно зреагувало на небезпеку, відтак попросили усіх присутніх відправитись до укриттів, таким чином батьки змогли на власні очі побачити нові облаштовані укриття, які слугуватимуть для майбутніх студентів.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:26
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.