Масштабний Всеукраїнський фестиваль «Шабелина» відбудеться вже у цю неділю

Масштабний Всеукраїнський фестиваль «Шабелина» відбудеться вже у цю неділю

Вже у цю неділю, 12 вересня, у селі Воля Якубова, що у Дрогобицькій громаді, розпочнеться І Всеукраїнський фестиваль історичної пісні та поезії «Шабелина».

Дводенна програма заходу передбачає два кількагодинних концерти за участі відомих сучасних музикантів, співаків, поетів із різних регіонів України. Звучання історичних пісень та віршів, виставки художників на історичну тематику, історичні реконструкції подій часів Сагайдачного та Мельника, — це те, чим буде наповнений Фестиваль. До заходу залучать представників скаутських організацій, молодіжних активістів, талановиту молодь Львівщини.

Місцем проведення фестивального заходу стане територія відпочинкового комплексу зеленого туризму «Слобода Раковець», що у селі Воля Якубова.

Метою фестивалю «Шабелина» є популяризація давньої та новітньої історії України, створення сюжетів героїчних постатей в пісенній та поетичній творчості, підтримки сучасної української пісні та поезії історичного спрямування. Цьогорічна подія присвячена, зокрема, іменам двох українських героїв різних епох, які народилися на Львівщині: гетьман Петро Сагайдачний, уродженець с. Кульчиці Самбірського району та один із організаторів Січових Стрільців Андрій Мельник, народжений у селі Воля Якубова Дрогобицького району.

Жителів та гостей Дрогобицького району запрошують на І Всеукраїнський фестиваль історичної пісні та поезії «Шабелина»! Ця подія дасть змогу кожному відчути дух нашого великого історичного минулого.

Нагадаємо, зараз в районі триває ремонт автомобільної дороги «Воля-Якубова — Добрівляни». Цього року заплановано відремонтувати більше 3 км покриття дороги в напрямку від траси «Дрогобич-Комарно» по с. Добрівляни та до с. Воля Якубова. Роботи виконують за рахунок коштів обласного бюджету.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ: 

13:32
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.