​12 та 13 вересня у Волі Якубовій відбудеться Всеукраїнський фестиваль «Шабелина»

​12 та 13 вересня у Волі Якубовій відбудеться Всеукраїнський фестиваль «Шабелина»

Впродовж 12 та 13 вересня у селі Воля Якубова, що у Дрогобицькій громаді, відбудеться І Всеукраїнський фестиваль історичної пісні та поезії «Шабелина».

Дводенна програма заходу передбачає два кількагодинних концерти за участі відомих сучасних музикантів, співаків, поетів із різних регіонів України. Звучання історичних пісень та віршів, виставки художників на історичну тематику, історичні реконструкції подій часів Сагайдачного та Мельника, — це те, чим буде наповнений Фестиваль. До заходу залучать представників скаутських організацій, молодіжних активістів, талановиту молодь Львівщини.

Місцем проведення фестивального заходу стане власне село Воля Якубова на території відпочинкового комплексу зеленого туризму «Слобода Раковець».

Метою фестивалю «Шабелина» є популяризація давньої та новітньої історії України, створення сюжетів героїчних постатей в пісенній та поетичній творчості, підтримки сучасної української пісні та поезії історичного спрямування. Цьогорічна подія присвячена, зокрема, іменам двох українських героїв різних епох, які народилися на Львівщині: гетьман Петро Сагайдачний, уродженець с. Кульчиці Самбірськкого району та один із організаторів Січових Стрільців Андрій Мельник, народжений у селі Воля Якубова Дрогобицького району.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ: 

18:28
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.