Кабмін дозволив виробникам соціальних продуктів купувати газ дешевше

Кабмін дозволив виробникам соціальних продуктів купувати газ дешевше

Кабінет Міністрів України 30 грудня ухвалив рішення, котрі дають можливість суттєво знизити ціну на газ для виробників соціально важливих продуктів. Український газ за зниженою ціною зможуть купувати виробники наступних груп продуктів харчування: хліб, борошно, молоко, олія соняшникова, яйця та курятина.

Зокрема, виробники соціально важливих продуктів зможуть купувати газ українського видобутку (окрім природного газу, що буде постачатися підприємствами групи «Нафтогаз» для потреб населення, ТКЕ, бюджетних, комунальних установ) за ціною, в якій максимальна націнка становитиме 25%. Таке рішення дозволить виробникам цих продуктів не зупиняти виробництво та не підвищувати ціни на соціально важливі продукти. Рішення Уряду щодо максимальної націнки на газ для виробників соціально важливих продуктів буде діяти до 30 квітня 2022 року.

Нагадаємо, на високі ціни на газ раніше поскаржилися виробники молока, хліба та солодощів. Водночас останні не увішйли до переліку виробників «соціально важливих товарів».

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
12:26
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.