International Medical Corps на Дрогобиччині підтримує ВПО та сприятиме розбудові медичної системи

International Medical Corps на Дрогобиччині підтримує ВПО та сприятиме розбудові медичної системи

International Medical Corps (Міжнародний Медичний Корпус) в Україні розпочав активну роботу в Дрогобицькому районі у різних напрямках.

Днями організація передала для вимушених переселенців, які мешкають у Дрогобицькому районі, 700 ковдр та 175 обігрівачів. Фінансує закупівлю будівельних матеріалів для ремонту у одному із прихистків, де мешкають ВПО, у інших – проводить ремонт самостійно. Наприкінці минулого тижня доставила велику кількість необхідних в зимовий період речей, в тому числі теплий одяг. Через декілька тижнів очікується партія генераторів.

У п’ятницю, 11 листопада, у Дрогобицькій РВА відбулась чергова зустріч представників Міжнародного Медичного Корпусу в Україні з керівництвом району. 

Від міжнародної організації участь у робочій зустрічі взяли: Дамір Росо — локальний координатор організації Міжнародного Медичного Корпусу, Софія Сіваєва – адміністратор ММК та Тарас Кушнір — завідувач станції ЕМД «Стрий».

Українську сторону представляли: начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк, перший заступник Роман Шлярп та представник станції ЕМД «Дрогобич» Іванна Дмитрів.

Під час зустрічі міжнародні партнери, окрім допомоги ВПО, зголосилися також надати підтримку у вдосконаленні системи охорони здоров’я у регіоні в умовах широкомасштабного російського вторгнення в Україну. Зокрема, надати необхідне медичне обладнання та ліки, які включені до Державного реєстру лікарських засобів України, для наших медичних закладів. Серед лікарень – надаватимуть перевагу надкластерним та кластерним, на які їх поділено в межах нової медичної реформи, а також тим, в яких суттєво збільшилась кількість пролікованих пацієнтів з початку року через наплив внутрішньо переміщених осіб.

«Сьогодні працюємо над тим, щоб кожен керівник подав перелік потреб свого медичного закладу. Ми, своєю чергою, координуватимемо цей процес. Окрім цього, працюватимемо над залученням ще більшої кількості гуманітарної допомоги для нашого регіону від Міжнародного Медичного Корпусу в Україні», — підсумував начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

Нагадаємо, наприкінці жовтня Міжнародний Медичний Корпус в Україні та Дрогобицька районна військова адміністрація підписали Меморандум про співпрацю та взаємодопомогу.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
14:06
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.