Поляки і українці разом: монахи Римо-католицької церкви підтримують Дрогобиччину з гуманітарною допомогою

Поляки і українці разом: монахи Римо-католицької церкви підтримують Дрогобиччину з гуманітарною допомогою

На Дрогобиччині продовжується співпраця з монахами Римо-католицької церкви, а, зокрема, чину Ордену Боніфратрів, які від початку війни допомагають нашому району із постачанням гуманітарної допомоги в часі російсько-української війни.

Вчора, 16 листопада, у Дрогобицьку районну військові адміністрацію  з офіційним візитом прибула іноземна делегація — представники Римо-католицької церкви, монахи ордену Боніфратрів та представники Ордену госпітальєрів св. Івана Божого «Милосердні браття»  (L’Ordre hospitalier de Saint-Jean-de-Dieu) з Іспанії. Начальник Дрогобицької РВА на зустрічі з польськими колегами,  перш за все, висловив своє співчуття та солідарність у зв'язку зі смертю двох мирних громадян Польщі, які загинули внаслідок російської ракети. 

Водночас під час зустрічі з іноземною делегацією, очільник району мав нагоду  познайомитись із представниками Ордену госпітальєрів св. Івана Божого «Милосердні браття»  (L’Ordre hospitalier de Saint-Jean-de-Dieu) — благодійною релігійною організацією, яка функціонує  у трьох країнах Європи: Іспанії, Італії та Франції.  Степан Кулиняк розповів іспанським волонтерам про наші потреби в час війни, а саме про важливість допомоги для наших цивільних та військових.  

Спільно із польськими братами Ордену Боніфратрів, іспанські колеги також акумулюють всі зусилля та ресурси для допомоги Україні. Як вони самі ж розповіли, від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну, одразу ж мобілізувались у своїх спільнотах: зібрали однодумців та вирішили допомагати Україні гуманітарною допомогою та всім необхідним. Під час офіційної розмови у Дрогобицькій РВА, голова району наголосив іноземним волонтерам про потребу у кареті швидкої допомоги, пожежної машини та інших автомобілях для того, щоб наша перемога з кожним днем ставала ще ближчою.

Нагадаємо, що польські брати Ордену Боніфратрів вже неодноразово допомагали Дрогобиччині  із автомобілями та каретами швидкої допомоги. Також під час офіційного візиту домовились, що представники Ордену госпітальєрів св. Івана Божого «Милосердя браття»  з Іспанії, разом із польськими братами Боніфратрами намагатимуться забезпечити потреби Дрогобицького району та всіляко підтримуватимуть нас.

Більше того, представники Ордену госпітальєрів св. Івана Божого «Милосердні браття»  (L’Ordre hospitalier de Saint-Jean-de-Dieu) подякували всім українцям за боротьбу, силу духу, відважність у боротьбі проти терористичного режиму росії. 

“Важко, непросто, але ми переможемо. Бо там де, зникає світло, неодмінно в інших вікнах запалюється сотні та тисячі нових вогників. А там, де ворог підступно запускає свої ракети на нашу землю — просторає зерно надії. Ми сильні, відважні, незламні. В серцях яких завжди палатиме світло надії, сили, боротьби, спротиву. І, звісно, перемоги”, — підсумував Степан Кулиняк.

  

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
15:29
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.