За ініціативи Президента Володимира Зеленського, тариф на електроенергію для домогосподарств, які споживають менш як 250 кВт на місяць, буде знижено до 1,44 грн за кВт/год.
У Східницькій громаді у четвер, 12 серпня, стартувала вакцинація проти COVID-19. Для цього спеціальна мобільна медична бригада пройшла фахові навчання для імунізації від COVID-19.
Напередодні Дня Незалежності України для дітей загиблих учасників АТО/ООС Дрогобицького району організували святково-патріотичний захід «Україна в серці дитини».
На засіданні Кабінету Міністрів України 11 серпня 2021 року прийнято рішення про продовження адаптивного карантину, а також продовження режиму надзвичайної ситуації до 1 жовтня 2021 року.
З 3 серпня у вартість проїзду на міжміському маршруті «Дрогобич-Михайлевичі» подорожчала на 3 гривні. Тепер пасажири повинні сплачувати за проїзд 14 гривень.
За понеділок та вівторок, 9-10 серпня, у Дрогобицькому районі від COVID-19 провакцинували 1221 особу.





