Головам ОСББ району надаватимуть юридичний супровід щодо закріплення прибудинкових територій

Головам ОСББ району надаватимуть юридичний супровід щодо закріплення прибудинкових територій

Фото ілюстративне

У Дрогобицькому районі налічується більше 500 об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. Зосереджені вони у Дрогобицькій, Трускавецькій та Бориславській громадах. Однак лише одна третина з них мають оформлене право на користування земельними ділянками, які прилягають до самого будинку, тобто так званими прибудинковими територіями. Решту не оформили відповідних документів, щоб офіційно закріпити земельну діялянку за будинком.

У Дрогобицькій РДА продовжують процес з надання допомоги об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків щодо закріплення земельних діялянок безпосередньо за ОСББ.

Як зазначив під час щотижневої наради голови Дрогобицької РДА з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації начальник відділу розвитку територій та інфрастуртуктури Володимир Годяк, на разі працівники управління контактують з усіма головами ОСББ району та в подальшому зорганізують спільну робочу зустріч. 

Так, за словами посадовця, на виконання доручень Львівської облдержадміністрації та Дрогобицької райдержадміністрацій представникам ОСББ надаватимуть усю юридичну підтримку щодо закріплення за ними  земельних ділянок.

«На разі земельні ділянки, які не закріплені за ОСББ, перебувають у комунальній власності і міські чи селещні ради мають повне право ними розпоряджатися, а самі мешканці будинку – по факту ні. Тому маємо допомогти ОСББ врегулювати ці процеси, бо можливо не всі знають про цю проблему. Вже найближчим часом за ОСББ мають бути закріплені їх прибудинкові території», — зазначив під час наради голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк.

Так, очільник РДА доручив наступного тижня зорганізувати цикл зустрічей з представниками ОСББ району та необхідні роз'яснення та юридичну підтримку.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
11:21
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.