Керівнику управління праці та соціального засхисту населення Дрогобицької РДА Галині Чаплі присвоїли почесне звання «Заслужений працівник соціальної сфери України», згідно з Указом Президента України №27/2022 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України».

З присвоєнням почесного звання керівника управління праці та соціального засхисту населення Галину Чаплю у понеділок, 24 січня, під час щотижневої наради привітав голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк.

«Надзвичайно приємно працювати в колективі з людиною, яка все своє життя присвятила соціальній роботі. Тому ця нагорода є заслуженою. За час своєї роботи Ви допомогли не одній людині доброю справою та чуйною порадою при цьому чітко виконуючи свої службові державницькі обов'язки.

Дуже радіємо за Вас та бажаємо багато сил, здоров'я, енергії, аби і надалі продовжувати свою важливу місію», — зазначив Степан Кулиняк.

Зазначимо, що у соціальній сфері Галина Чапля працює останні 26 років, а у Дрогобицькій РДА 21 рік.