Французько-українська співпраця: Дрогобицька РВА налагоджує роботу з Почесним Консульством Франції

Французько-українська співпраця: Дрогобицька РВА налагоджує роботу з Почесним Консульством Франції

Дрогобицька районна військова адміністрації посилює міжнародну співпрацю, зокрема йдеться про можливості співпраці французько-українських відносин.

У четвер, 23 березня, перший заступник Дрогобицької районної військової адміністрації Роман Шлярп та завідувачка сектору міжнародного співробітництва Маріанна Максимова, а також кандидат педагогічних наук, доцент, заступник директора інституту з науково-дослідної роботи та міжнародної співпраці, викладач французької мови ДДПУ ім.І.Франка — Вікторія Лучкевич зустрілись із Почесним Консулом Франції Данилом Яремою у місті Львові.

До зустрічі долучилися студенти факультету української та іноземної філології ДДПУ ім. І. Франка.

Під час офіційного візиту Почесний Консул Франції у Львові Данило Ярема розповів про структуру та механізм роботи дипломатичної структури, ознайомив студентів із історією заснування цієї структури та її функціями у сучасному контексті французько-українських відносин.

Юлія Зелена — радниця Почесного Консула Франції у місті Львів, ознайомила всіх присутніх з усіма важливим освітянськими аспектами Почесного Консульства Франції, додавши про подальші можливості співпраці у сфері освіти.

Про спільні перспективи роботи щодо посилення французької мови в Дрогобичі підкреслила і Вікторія Лучкевич — кандидат педагогічних наук, доцент, заступник директора інституту з науково-дослідної роботи та міжнародної співпраці, викладачка французької мови у ДДПУ ім.І.Франка. Відтак посилення французько-українських відносин є важливою складовою для посилення освітньої бази з вивчення французької мови на факультеті іноземних мов Франкового вишу.

Окрім цього, під час зустрічі обговорили можливість налагодження співпраці у напрямку проходження стажування студентів іноземної філології Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка у Консульстві Франції у Львові, а також наступні кроки та напрацювання у освітянській та культурній сферах.

«Посилення міжнародних відносин із Францією у нашому регіоні стане ще одним кроком до європейського вектору розвитку нашої країни загалом.

Йдеться про створення певного середовища та центру для діалогу обох культур на Дрогобиччині для майбутніх перспектив, а отже посилення французького українських відносин не лише на рівні регіону, але й більш масштабно», — підсумував перший заступник Дрогобицької РВА Роман Шлярп.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:47